PL |
0 |
JANEX,Sławomir i Elżbieta Wiesiak,Spółka Jawna |
siedzi |
a firmy: |
14656001 |
PL |
9 |
OSM ROKITNIANKA |
siedzi |
a zakładu: |
12181601 |
PL |
2 |
Maria Kot,Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa,AMCIU |
Siedzi |
a zakładu: |
12180502 |
PL |
9 |
Stacja Niskiego Schładzania,98-200 Sieradz,Mnichów 23 |
Sabina |
Ciołek |
10145460 |
PL |
9 |
Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska RESMLECZ w Trzebownisku,Punkt Odbioru Mleka |
Rzesz |
w |
18635456 |
SE |
5 |
Franzéns Charkuterier |
Rönna 1 |
|
6208 |
SE |
6 |
Franzéns Charkuterier |
Rönna 1 |
|
6208 |
PL |
9 |
Stacja Niskiego Schładzania,98-277 Brąszewice,Przedłęcze 28 |
Remigi |
sz Tomasik |
10145464 |
PL |
9 |
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Końskich |
Punkt |
dbioru Mleka |
14255404 |
PL |
9 |
Jeż Dorota |
Przewr |
tne 515 |
18165438 |
PL |
9 |
Kaczor Marek |
Przewr |
tne 592 |
18165439 |
PL |
9 |
Dziubek Józef |
Przewr |
tne 155 |
18165440 |
PL |
9 |
Stacja Niskiego Schładzania,98-200 Sieradz Ruda 112 |
Przemy |
łąw Kolasa |
10145459 |
PL |
9 |
Zuba Bożena |
Pogwiz |
ów Stary 175 |
18165437 |
PL |
0 |
JAS-FBG S.A. |
Platfo |
ma Logistyczna LGL 118 |
24611101 |
SE |
10 |
Sjömarkens Hönsgård AB |
Pjäkebacka 2 |
|
SE107 |
SE |
8 |
Nordsjöfisk AB |
Pirhus 2 |
|
909 |
SE |
1 |
Holstenskog gård |
Östanåkra Tolg |
|
380 |
SE |
4 |
Holstenskog gård |
Östanåkra Tolg |
|
380 |
SE |
10 |
Norrgårdens Ägg |
Ormesta |
Ormesta |
SE160 |
SE |
2 |
Tockafarmarens Ungtupp |
Önneslöv 1001 |
|
5574 |
SE |
5 |
Tockafarmarens Ungtupp |
Önneslöv 1001 |
|
5574 |
SE |
1 |
Turbogrisen |
Öhn |
Öhn |
143 |
SE |
4 |
Turbogrisen |
Öhn |
Öhn |
143 |
SE |
5 |
Turbogrisen |
Öhn |
Öhn |
143 |
PL |
8 |
Firma P.U.H., Zdzisław Joński,,76-200 Słupsk,,ul.Norwida 6/12,,Oddział Sierakowo 19A Przetwórst |
Oddzia |
|
22121831 |
PL |
1 |
Zakłady Mięsne PaBo ,Sp. z o.o. ,94-216 Łódź, ul. Zakręt 5 |
Oddzia |
� |
10204204 |
PL |
2 |
Zakład Przetwórstwa Mięsnego,ŁUKOSZ,Spółka jawna,43-384 Jaworze,ul. Południowa 200 |
Oddzia |
� |
24030601 |
PL |
9 |
Spółdzielnia Mleczarska „Mazowsze” Chorzele Punkt Odbioru Mleka w Obrębcu |
Obręb |
ec |
14225425 |
PL |
9 |
POŚEDNICTWO W DOSTAWIE I SCHŁADZANIU MLEKA,Kamińska Aneta |
Niemst |
|
18095416 |
PL |
0 |
Przedsiębiorstwo Handlowe,Łuk-Sal Barbara Suknarowska |
Nagawc |
yna 221 |
18031102 |
PL |
9 |
Stacja Schładzania Mleka 222 Kazimierz Piekarski |
Modrze |
41 26-300 Opoczno |
100754119 |
PL |
6 |
Przetwórnia Mięsno-Wędliniarska Bekonik s.c., Barbara Konik i Wspólnicy, 32-067 Tenczynek, ul. S |
Mnikó |
numery działek 1529 |
12064013 |
PL |
9 |
Punkt Odbioru Mleka,Bożena Gargaś |
Lutory |
|
18165444 |
PL |
8 |
Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb Sp.z o.o. |
Lokaln |
Centrum Pierwszej Sprzedaży Ryb |
32085701 |
PL |
9 |
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bochni,Punkt Skupu w Lipnicy Górnej |
Lipnic |
Górna |
12015401 |
SE |
1 |
Lindås Lamm |
Lindås 305 |
|
338 |
SE |
4 |
Lindås Lamm |
Lindås 305 |
|
338 |
PL |
9 |
Paściak Stanisław |
Lecka |
|
18165442 |
SE |
5 |
Köttmästar'n |
Kullarne Sollom |
|
5484 |